Fiber Lazer Kesim | 10 mm Metal Sac Kesim | 1KW FiberCut

Fiber Lazer Kesim | 10 mm Metal Sac Kesim | 1KW FiberCut

Mart 18, 2023 Fiber lazer boru kesim Fiber lazer fiyatları FİBER LAZER HABERLER 2
senfeng laser fiyat

Fiber Lazer Kesim 

1 KW FiberCut Lazer kesim  makinesi ile 10 mm siyah sac kese bilmekteyiz. Normal koşullarda 1000 watt bir Raycus yada Max Rezanatör ile yapılmış bir metal fiber lazer kesim makinası kesim parametreleri aşağıdaki gibidir.

1kw Lazer metal kesim parametreleri

8 mm siyah sac
4 mm Paslanmaz sac
4  mm Alüminyum sac

Eğer iyi bir cnc metal kesim makinası almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken unsurlar aşağıdaki gibi olmalıdır.

 1. Ağır ve hassasiyeti yüksek mekanik gövde ve hassasiyeti. Makinenin ağır olması tabiki vibrasyon yapmasını azaltacak ve daha hızlı ve net kesim yapmanızı sağlar. Köprülerin gezeceği rayların helis krameyer dişli ve pinyonların yüksek hassasiyette ve boşlukların 2 arc mine değerinde olması tabiki boşlukların az olması anlamına gelmektedir. Buda tekrarlama hassasiyeti ve birleştirme problemi olmayacak anlamına gelir.
 2. Rezenatör Seçimi : Hala lazer sektörü problemi çok olan bir teknolojidir. Lazer ile ısı üretilmekte ve bu ısı kendi elktronik yapısına zarar vermektedir. Fiber Lazer Rezenatör diot bloklarından oluşmaktadır. Ayrıca Diodlarda biriken ışın demeti fiberoptik kablo ile taşınmakta ve fiber metal lazer kafasına ulaşmaktadır. Burada en büyük 2 nokta vardır. Kafada kullanılan merceklerin kalitesi ve kafanın metal yüzeyde takibi için kullanılan capasitive sensor kalitesi çok önemlidir.
 3. Metal Fiber lazer kesim kalitesinin kaliteli kesimde en önemli unsurlardan biriside kullanılan gazın kayıplara yol açmadan ve kesim sırasında kullanılan gazın basıncı değişmeden tüm malzeme yüzeyinde eşit basınç ile gaz sağlaması gerekmektedir. Eğer basın değişir ise kesim kenarları korozyona uğrar ve köpükler oluşur.
 4. Elektronik seçimi en önemli unsurdur. makinanın hızlı ve optize çalışması için elektronik motor, kontroller ve sürücülerin kaliteli ve tam fonksiyonlu çalışması gerekir. Fiber lazer kesim kalitesi için iyi bir elektronik taban olması gerekmektedir.
 1. Operatör faktörü, Bir makineyi en iyi kullanacak kişi operatördür. makinanın karakteristiğine göre düzgün hız ve gaz basınç ayarı vermek gerekir

 

2 cevap

 1. Erdoğan dedi ki:

  1 kw fiber lazer 2 kw fiber lazer 2.el fiber lazer kesim makinası 4 kw fiber lazer cnc-metal-kesim-fiyatlari Fason lazer kesim İstanbul Fason metal lazer kesim Fiyatları fiber lazer fiyatları fiber lazer kesim fiyatları fiber lazer kesim makinası fiyatları Fiber lazer kesim makinası nedir fiber lazer kesim teknolojisi fiber lazer makinası fiber lazer markalama makinası fiyatları fiber lazer nedir fiber lazer sahibinden fiber-lazer-kesim fiber-lazer-kesim-makinesi lazer kesim Lazer kesim kalınlığı Lazer Kesim sac levha LEİMİNG LASER metal kesen lazer metal kesici lazer metal kesim lazer metal lazer paslanmaz-lazer-kesim robart lazer

 2. ilker sarı dedi ki:

  1500×1500 10 mm metal kesen lazer cnc araştırıyorum. bilgi ve fiyat verirseniz sevinirim.
  +905327087226

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir